GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Salsburg, Austri Gjakovë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

19:00SalsburgStacioni Salsburg

16:00GjakovëStacioni Gjakovë

Barileva
60€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:00SalsburgStacioni Salsburg

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
60€
2
Ndërrim në: Meti ToursPritja: 30 minuta
3

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

16:01GjakovëStacioni Gjakovë

Meti Tours
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~21 orë, 1 minuta
Çmimi total: 60
1

19:00SalsburgStacioni Salsburg

15:30PrizrenStacioni Prizren

Barileva
60€
2
Ndërrim në: Zhur ReisenPritja: 30 minuta
3

16:00PrizrenStacioni Prizren

16:55GjakovëStacioni Gjakovë

Zhur Reisen
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~21 orë, 55 minuta
Çmimi total: 60
1

19:00SalsburgStacioni Salsburg

15:30PejëStacioni Pejë

Barileva
60€
2
Ndërrim në: Edi ToursPritja: 30 minuta
3

16:00PejëStacioni Pejë

16:47GjakovëStacioni Gjakovë

Edi Tours
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~21 orë, 47 minuta
Çmimi total: 60
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.