GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Hanover, Gjermani Kukës, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:00HanoverStacioni Hanover

11:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
100€
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 2 orë, 31 minuta
3

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

16:10KukësStacioni Kukës

Arbeni Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~28 orë, 10 minuta
Çmimi total: 115
1

12:00HanoverStacioni Hanover

11:59PrizrenStacioni Prizren

Barileva
100€
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 3 orë, 31 minuta
3

15:30PrizrenStacioni Prizren

16:10KukësStacioni Kukës

Arbeni Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~28 orë, 10 minuta
Çmimi total: 115

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.