GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Koretin, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:30Kamenicë

06:46KoretinStacioni Koretin

08:46PrishtinëStacioni Prishtinë

Dalina
3.5€

08:00Kamenicë

08:16KoretinStacioni Koretin

10:16PrishtinëStacioni Prishtinë

Perparimi
3.5€

10:30Kamenicë

10:46KoretinStacioni Koretin

12:46PrishtinëStacioni Prishtinë

Perparimi
3.5€

12:00Kamenicë

12:16KoretinStacioni Koretin

14:16PrishtinëStacioni Prishtinë

Dalina
3.5€

14:00Kamenicë

14:16KoretinStacioni Koretin

16:16PrishtinëStacioni Prishtinë

Perparimi
3.5€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:46KoretinStacioni Koretin

07:32GjilanStacioni Gjilan

Dalina
1€
2
Ndërrim në: MerkatoriPritja: 18 minuta
3

07:50GjilanStacioni Gjilan

09:04PrishtinëStacioni Prishtinë

Merkatori
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 18 minuta
Çmimi total: 3.5
1

08:16KoretinStacioni Koretin

09:10GjilanStacioni Gjilan

Perparimi
1€
2
Ndërrim në: AmiriPritja: 20 minuta
3

09:30GjilanStacioni Gjilan

10:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Amiri
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 27 minuta
Çmimi total: 3.5
1

10:46KoretinStacioni Koretin

11:30GjilanStacioni Gjilan

Perparimi
1€
2
Ndërrim në: MensiPritja: 20 minuta
3

11:50GjilanStacioni Gjilan

13:04PrishtinëStacioni Prishtinë

Mensi
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 17 minuta
Çmimi total: 3.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.