GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kolibari, Maqedonia e Veriut Prishtinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:22KolibariStacioni Kolibari

11:09ShkupStacioni Shkup

Galeb
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: MotojaPritja: 36 minuta
3

11:45ShkupStacioni Shkup

13:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Motoja
8.5€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 18 minuta
Çmimi total: 8.5
1

09:33KolibariStacioni Kolibari

11:20ShkupStacioni Shkup

Vakchare-2
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: MotojaPritja: 25 minuta
3

11:45ShkupStacioni Shkup

13:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Motoja
8.5€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 7 minuta
Çmimi total: 8.5
1

09:37KolibariStacioni Kolibari

11:24ShkupStacioni Shkup

Vakcare
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: MotojaPritja: 21 minuta
3

11:45ShkupStacioni Shkup

13:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Motoja
8.5€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 3 minuta
Çmimi total: 8.5
1

12:33KolibariStacioni Kolibari

14:20ShkupStacioni Shkup

Euro Linia
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AlbusiPritja: 40 minuta
3

15:00ShkupStacioni Shkup

16:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Albusi
8€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 23 minuta
Çmimi total: 8
1

12:33KolibariStacioni Kolibari

13:39TetovëStacioni Tetovë

Euro Linia
?den
2
Ndërrim në: Era ToursPritja: 21 minuta
3

14:00TetovëStacioni Tetovë

15:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Era Tours
7€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 23 minuta
1

12:52KolibariStacioni Kolibari

14:39ShkupStacioni Shkup

Klasik Kompani
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AlbusiPritja: 21 minuta
3

15:00ShkupStacioni Shkup

16:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Albusi
8€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 4 minuta
Çmimi total: 8
1

13:52KolibariStacioni Kolibari

14:58TetovëStacioni Tetovë

Pa Percaktuar
?den
2
Ndërrim në: Era ToursPritja: 32 minuta
3

15:30TetovëStacioni Tetovë

17:26PrishtinëStacioni Prishtinë

Era Tours
7€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 34 minuta
1

13:52KolibariStacioni Kolibari

14:58TetovëStacioni Tetovë

Galeb
?den
2
Ndërrim në: Era ToursPritja: 32 minuta
3

15:30TetovëStacioni Tetovë

17:26PrishtinëStacioni Prishtinë

Era Tours
7€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 34 minuta
1

15:22KolibariStacioni Kolibari

16:28TetovëStacioni Tetovë

Galeb
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Hani-ComPritja: 32 minuta
3

17:00TetovëStacioni Tetovë

18:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Hani-Com
7€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 34 minuta
Çmimi total: 7
1

15:22KolibariStacioni Kolibari

16:28TetovëStacioni Tetovë

Galeb
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Hani-ComPritja: 32 minuta
3

17:00TetovëStacioni Tetovë

18:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Hani-Com
7€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 34 minuta
Çmimi total: 7

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.