GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kmetoc, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:00Kamenicë

14:42KmetocStacioni Kmetoc

16:16PrishtinëStacioni Prishtinë

Perparimi
2.5€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:09KmetocStacioni Kmetoc

14:18GjilanStacioni Gjilan

Alp Comerc
0.7€
2
Ndërrim në: Mimoza 93Pritja: 12 minuta
3

14:30GjilanStacioni Gjilan

15:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Mimoza 93
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 35 minuta
Çmimi total: 3.2
1

14:31KmetocStacioni Kmetoc

14:40GjilanStacioni Gjilan

Egnatia
0.7€
2
Ndërrim në: Alia ComercPritja: 10 minuta
3

14:50GjilanStacioni Gjilan

16:04PrishtinëStacioni Prishtinë

Alia Comerc
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta
Çmimi total: 3.2
1

16:31KmetocStacioni Kmetoc

16:40GjilanStacioni Gjilan

Mensi
0.7€
2
Ndërrim në: EgnatiaPritja: 10 minuta
3

16:50GjilanStacioni Gjilan

18:04PrishtinëStacioni Prishtinë

Egnatia
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta
Çmimi total: 3.2
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.