GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kijevë, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

05:40Pejë

06:28KijevëStacioni Kijevë

07:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Pranvera Tours
?€

05:40Pejë

06:28KijevëStacioni Kijevë

07:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Pranvera Tours
?€

05:40Pejë

06:28KijevëStacioni Kijevë

07:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Pranvera Tours
?€

06:00Gjakovë

06:41KijevëStacioni Kijevë

07:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Armend Tours
?€

06:10Istog

07:00KijevëStacioni Kijevë

07:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Bala
2.5€

06:20Pejë

07:02KijevëStacioni Kijevë

07:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Gjocaj Tours
?€

06:30Gjakovë

07:11KijevëStacioni Kijevë

08:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Meti Tours
?€

06:40Pejë

07:22KijevëStacioni Kijevë

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Miroci
?€

07:00Gjakovë

07:41KijevëStacioni Kijevë

08:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpatturs
?€

07:00Istog

07:50KijevëStacioni Kijevë

08:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Bala
2.5€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.