GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Këlcyrë, Shqipëri Durrës, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:00Delvinë

16:05KëlcyrëStacioni Këlcyrë

19:32DurrësStacioni Durrës

20:07Tiranë

Tisa Travel
?Lekë

22:00Delvinë

23:05KëlcyrëStacioni Këlcyrë

02:32DurrësStacioni Durrës

03:07Tiranë

Trans-Sopoti
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00KëlcyrëStacioni Këlcyrë

10:10TiranëStacioni Tiranë

Permeti Ekspres
1200Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 20 minuta
3

10:30TiranëStacioni Tiranë

11:05DurrësStacioni Durrës

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta
Çmimi total: 1200 Lekë
1

07:00KëlcyrëStacioni Këlcyrë

10:10TiranëStacioni Tiranë

Permeti Ekspres
1200Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 20 minuta
3

10:30TiranëStacioni Tiranë

11:05DurrësStacioni Durrës

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta
Çmimi total: 1200 Lekë
1

07:00KëlcyrëStacioni Këlcyrë

10:10TiranëStacioni Tiranë

Permeti Ekspres
1200Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 20 minuta
3

10:30TiranëStacioni Tiranë

11:05DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta
1

07:00KëlcyrëStacioni Këlcyrë

10:10TiranëStacioni Tiranë

Permeti Ekspres
1200Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 20 minuta
3

10:30TiranëStacioni Tiranë

11:05DurrësStacioni Durrës

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta
Çmimi total: 1200 Lekë
1

07:00KëlcyrëStacioni Këlcyrë

10:10TiranëStacioni Tiranë

Permeti Ekspres
1200Lekë
2
Ndërrim në: Trans-SopotiPritja: 20 minuta
3

10:30TiranëStacioni Tiranë

11:05DurrësStacioni Durrës

Trans-Sopoti
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta
Çmimi total: 1200 Lekë
1

07:00KëlcyrëStacioni Këlcyrë

10:10TiranëStacioni Tiranë

Permeti Ekspres
1200Lekë
2
Ndërrim në: Linda 80Pritja: 23 minuta
3

10:33TiranëStacioni Tiranë

11:08DurrësStacioni Durrës

Linda 80
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 8 minuta
Çmimi total: 1200 Lekë
1

07:00KëlcyrëStacioni Këlcyrë

10:10TiranëStacioni Tiranë

Permeti Ekspres
1200Lekë
2
Ndërrim në: Poliçani TransPritja: 25 minuta
3

10:35TiranëStacioni Tiranë

11:10DurrësStacioni Durrës

Poliçani Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 10 minuta
Çmimi total: 1200 Lekë
1

07:00KëlcyrëStacioni Këlcyrë

10:10TiranëStacioni Tiranë

Permeti Ekspres
1200Lekë
2
Ndërrim në: Nasir ToursPritja: 30 minuta
3

10:40TiranëStacioni Tiranë

11:20DurrësStacioni Durrës

Nasir Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 20 minuta
1

07:00KëlcyrëStacioni Këlcyrë

10:10TiranëStacioni Tiranë

Permeti Ekspres
1200Lekë
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 35 minuta
3

10:45TiranëStacioni Tiranë

11:20DurrësStacioni Durrës

Koha Ekspres
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 20 minuta
Çmimi total: 1200 Lekë
1

07:00KëlcyrëStacioni Këlcyrë

10:10TiranëStacioni Tiranë

Permeti Ekspres
1200Lekë
2
Ndërrim në: Trans ElPritja: 39 minuta
3

10:49TiranëStacioni Tiranë

11:24DurrësStacioni Durrës

Trans El
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 24 minuta
Çmimi total: 1200 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.