GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Këlcyrë, Shqipëri Savra, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:00Delvinë

16:05KëlcyrëStacioni Këlcyrë

18:19SavraStacioni Savra

20:07Tiranë

Tisa Travel
?Lekë

22:00Delvinë

23:05KëlcyrëStacioni Këlcyrë

01:19SavraStacioni Savra

03:07Tiranë

Trans-Sopoti
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:05KëlcyrëStacioni Këlcyrë

18:29LushnjeStacioni Lushnje

Tisa Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 9 minuta
3

18:38LushnjeStacioni Lushnje

18:48SavraStacioni Savra

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 43 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.