GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kamëz, Shqipëri Sarandë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:13KamëzStacioni Kamëz

15:31TiranëStacioni Tiranë

Magic Globe
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 29 minuta
3

16:00TiranëStacioni Tiranë

20:15SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 2 minuta
Çmimi total: 15.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.