GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Himarë, Shqipëri Suharekë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:00HimarëStacioni Himarë

15:11TiranëStacioni Tiranë

Riviera Tours
1000Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 19 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:30SuharekëStacioni Suharekë

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.