GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Grackë, Kosovë Prizren, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

16:25Prishtinë

16:54GrackëStacioni Grackë

18:10PrizrenStacioni Prizren

Mir Turs
?€

16:55Prishtinë

17:24GrackëStacioni Grackë

18:40PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
?€

17:15Prishtinë

17:44GrackëStacioni Grackë

19:00PrizrenStacioni Prizren

Erlines
?€

17:35Prishtinë

18:04GrackëStacioni Grackë

19:20PrizrenStacioni Prizren

Sharri
?€

17:55Prishtinë

18:24GrackëStacioni Grackë

19:40PrizrenStacioni Prizren

Jeta
?€

18:15Prishtinë

18:44GrackëStacioni Grackë

20:00PrizrenStacioni Prizren

Bashkimi Reisen
?€

18:40Prishtinë

19:09GrackëStacioni Grackë

20:25PrizrenStacioni Prizren

Zhur Tours
?€

19:15Prishtinë

19:44GrackëStacioni Grackë

21:00PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
?€

20:00Prishtinë

20:14GrackëStacioni Grackë

21:55PrizrenStacioni Prizren

Nt Dardani
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.