GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Golem, Shqipëri Elbasan, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:11GolemStacioni Golem

18:58TiranëStacioni Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Tirana BusPritja: 17 minuta
3

19:15TiranëStacioni Tiranë

20:04ElbasanStacioni Elbasan

Tirana Bus
250Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 53 minuta
1

19:02GolemStacioni Golem

19:49TiranëStacioni Tiranë

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 11 minuta
3

20:00TiranëStacioni Tiranë

20:49ElbasanStacioni Elbasan

El Alba 2 Sh.P.K
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 47 minuta
Çmimi total: 200 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.