GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gllavigjicë, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:40Pejë

13:55GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Monika
?€

14:00Pejë

14:15GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

15:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Koha
?€

14:40Pejë

14:55GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Gjocaj Tours
?€

15:00Pejë

15:15GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Mendi
?€

15:20Pejë

15:35GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Bashkimi Turist
?€

15:40Pejë

15:55GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Pranvera Tours
?€

16:00Pejë

16:15GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

17:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Koha
?€

17:20Pejë

17:35GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

18:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Omega T.
?€

18:00Pejë

18:15GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

19:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Deli Abazi
?€

18:20Pejë

18:35GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

19:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Miroci
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:55GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

14:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Monika
?€
2
Ndërrim në: Egzoni ToursPritja: 10 minuta
3

15:00Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

15:16PrishtinëStacioni Prishtinë

Egzoni Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 21 minuta
1

14:15GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

15:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Koha
?€
2
Ndërrim në: ShpattursPritja: 9 minuta
3

15:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

15:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpatturs
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 16 minuta
1

14:15GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

15:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Koha
?€
2
Ndërrim në: Niku-ToursPritja: 12 minuta
3

15:22Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

15:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Niku-Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 22 minuta
1

14:55GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

15:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Gjocaj Tours
?€
2
Ndërrim në: AferditaPritja: 10 minuta
3

16:00Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

16:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Aferdita
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 20 minuta
1

14:55GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

15:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Gjocaj Tours
?€
2
Ndërrim në: Shehu 2000Pritja: 12 minuta
3

16:02Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

16:17PrishtinëStacioni Prishtinë

Shehu 2000
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 22 minuta
Çmimi total: 0.5
1

15:15GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

16:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Mendi
?€
2
Ndërrim në: EronaPritja: 10 minuta
3

16:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

16:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Erona
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 20 minuta
1

16:15GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

17:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Koha
?€
2
Ndërrim në: BlediPritja: 9 minuta
3

17:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

17:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Bledi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 16 minuta
1

16:15GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

17:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Koha
?€
2
Ndërrim në: AferditaPritja: 10 minuta
3

17:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

17:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Aferdita
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 20 minuta
1

16:15GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

17:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Koha
?€
2
Ndërrim në: FlorianiPritja: 12 minuta
3

17:22Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

17:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Floriani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 22 minuta
1

18:15GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

19:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Deli Abazi
?€
2
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 9 minuta
3

19:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

19:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Armend Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 16 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.