GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gllavigjicë, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:20Pejë

12:35GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

13:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Kujtimi Bus
?€

13:00Pejë

13:15GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

14:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Ballkani Pejë
?€

13:20Pejë

13:35GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

14:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Orbita
?€

13:40Pejë

13:55GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Monika
?€

14:00Pejë

14:15GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

15:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Koha
?€

14:40Pejë

14:55GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Gjocaj Tours
?€

15:00Pejë

15:15GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Mendi
?€

15:20Pejë

15:35GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Bashkimi Turist
?€

15:40Pejë

15:55GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Pranvera Tours
?€

16:00Pejë

16:15GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

17:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Koha
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.