GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjakovë, Kosovë Shtime, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00GjakovëStacioni Gjakovë

14:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Cali
5€
2
Ndërrim në: TosaPritja: 14 minuta
3

14:45PrishtinëStacioni Prishtinë

15:00ShtimeStacioni Shtime

Tosa
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë
Çmimi total: 5
1

15:00GjakovëStacioni Gjakovë

16:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Deva Tours
3€

Informata

2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 10 minuta
3

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

16:45ShtimeStacioni Shtime

Bres Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 45 minuta
Çmimi total: 3
1

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

19:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Edonisi
5€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 14 minuta
3

19:15PrishtinëStacioni Prishtinë

19:20ShtimeStacioni Shtime

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 50 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.