GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shtime, Kosovë Gjakovë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00ShtimeStacioni Shtime

13:45PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
?€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 15 minuta
3

14:00PrizrenStacioni Prizren

14:55GjakovëStacioni Gjakovë

Atmaxha
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
Çmimi total: 2.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.