GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjakovë, Kosovë Gjilan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

19:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Edonisi
5€
2
Ndërrim në: Mimoza 93Pritja: 19 minuta
3

19:20PrishtinëStacioni Prishtinë

20:34GjilanStacioni Gjilan

Mimoza 93
2.5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 4 minuta
Çmimi total: 7.5
1

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

19:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Armend Tours
5€
2
Ndërrim në: Alp ComercPritja: 29 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:14GjilanStacioni Gjilan

Alp Comerc
2.5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 14 minuta
Çmimi total: 7.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.