GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjilan, Kosovë Gjakovë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:50GjilanStacioni Gjilan

10:04PrishtinëStacioni Prishtinë

Alp Comerc
2.5€
2
Ndërrim në: CaliPritja: 26 minuta
3

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

12:01GjakovëStacioni Gjakovë

Cali
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 11 minuta
Çmimi total: 7.5
1

14:30GjilanStacioni Gjilan

15:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Mimoza 93
2.5€
2
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 16 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:31GjakovëStacioni Gjakovë

Armend Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 1 minuta
Çmimi total: 7.5
1

15:50GjilanStacioni Gjilan

17:04PrishtinëStacioni Prishtinë

Egnatia
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 26 minuta
3

17:30PrishtinëStacioni Prishtinë

19:00GjakovëStacioni Gjakovë

Deva Tours
3€

Informata

Kohëzgjatja totale:~3 orë, 10 minuta
Çmimi total: 3
1

16:30GjilanStacioni Gjilan

17:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Alp Comerc
2.5€
2
Ndërrim në: BlediPritja: 16 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

19:31GjakovëStacioni Gjakovë

Bledi
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 1 minuta
Çmimi total: 7.5
1

16:50GjilanStacioni Gjilan

18:04PrishtinëStacioni Prishtinë

Egnatia
2.5€
2
Ndërrim në: BlediPritja: 26 minuta
3

18:30PrishtinëStacioni Prishtinë

20:01GjakovëStacioni Gjakovë

Bledi
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 11 minuta
Çmimi total: 7.5
1

17:30GjilanStacioni Gjilan

18:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Victoria Tours
2.5€
2
Ndërrim në: Kushtrimi NmPritja: 16 minuta
3

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:31GjakovëStacioni Gjakovë

Kushtrimi Nm
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 1 minuta
Çmimi total: 7.5
1

17:50GjilanStacioni Gjilan

19:04PrishtinëStacioni Prishtinë

Mimoza 93
2.5€
2
Ndërrim në: EdonisiPritja: 26 minuta
3

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

21:01GjakovëStacioni Gjakovë

Edonisi
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 11 minuta
Çmimi total: 7.5
1

18:30GjilanStacioni Gjilan

19:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Alp Comerc
2.5€
2
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 16 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:31GjakovëStacioni Gjakovë

Armend Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 1 minuta
Çmimi total: 7.5
1

19:30GjilanStacioni Gjilan

20:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Victoria Tours
2.5€
2
Ndërrim në: Kushtrimi NmPritja: 16 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

22:31GjakovëStacioni Gjakovë

Kushtrimi Nm
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 1 minuta
Çmimi total: 7.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.