GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjakovë, Kosovë Bujanoc, Serbi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:00GjakovëStacioni Gjakovë

10:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpatturs
5€
2
Ndërrim në: Maxhari ToursPritja: 34 minuta
3

11:05PrishtinëStacioni Prishtinë

11:58BujanocStacioni Bujanoc

Maxhari Tours
4€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 58 minuta
Çmimi total: 9
1

13:30GjakovëStacioni Gjakovë

15:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Armend Tours
5€
2
Ndërrim në: Maxhari ToursPritja: 49 minuta
3

15:50PrishtinëStacioni Prishtinë

16:43BujanocStacioni Bujanoc

Maxhari Tours
4€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 13 minuta
Çmimi total: 9
1

14:00GjakovëStacioni Gjakovë

15:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpatturs
5€
2
Ndërrim në: Maxhari ToursPritja: 19 minuta
3

15:50PrishtinëStacioni Prishtinë

16:43BujanocStacioni Bujanoc

Maxhari Tours
4€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 43 minuta
Çmimi total: 9

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.