GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fushë Krujë, Shqipëri Aeroporti Adem Jashari

10:47Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

11:16TiranëTerminali Lindor

Abadoni
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Kei-ReisenPritja: 44 minuta

12:00TiranëTerminali Lindor

15:30PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Kei-Reisen
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~4 orë, 43 minuta

10:55Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

11:25TiranëTerminali Lindor

Rozafa Ortaket
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Kei-ReisenPritja: 35 minuta

12:00TiranëTerminali Lindor

15:30PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Kei-Reisen
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~4 orë, 35 minuta

11:00Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

11:31TiranëTerminali Lindor

Magic Globe
100Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Kei-ReisenPritja: 29 minuta

12:00TiranëTerminali Lindor

15:30PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Kei-Reisen
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~4 orë, 30 minuta

11:02Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

11:31TiranëTerminali Lindor

Ariu
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Kei-ReisenPritja: 29 minuta

12:00TiranëTerminali Lindor

15:30PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Kei-Reisen
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~4 orë, 28 minuta

11:11Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

11:40TiranëTerminali Lindor

Markaj Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Kei-ReisenPritja: 20 minuta

12:00TiranëTerminali Lindor

15:30PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Kei-Reisen
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~4 orë, 19 minuta

13:22Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

13:51TiranëTerminali Lindor

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 39 minuta

14:30TiranëTerminali Lindor

18:00PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Albani Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~4 orë, 38 minuta

13:25Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

13:55TiranëTerminali Lindor

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 35 minuta

14:30TiranëTerminali Lindor

18:00PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Albani Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~4 orë, 35 minuta

13:29Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

13:58TiranëTerminali Lindor

Marsoni Al Transport
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 32 minuta

14:30TiranëTerminali Lindor

18:00PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Albani Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~4 orë, 31 minuta

13:30Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

13:59TiranëTerminali Lindor

Bit + D 2010
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 31 minuta

14:30TiranëTerminali Lindor

18:00PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Albani Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~4 orë, 30 minuta

13:30Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

13:59TiranëTerminali Lindor

Laska-1
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 31 minuta

14:30TiranëTerminali Lindor

18:00PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Albani Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~4 orë, 30 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.