GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fushë Arrëz, Shqipëri Tiranë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

05:00Fushë ArrëzStacioni Fushë Arrëz

07:37TiranëStacioni Tiranë

Prenga
600Lekë

08:00Fushë ArrëzStacioni Fushë Arrëz

10:37TiranëStacioni Tiranë

Prenga
600Lekë

09:30Fushë ArrëzStacioni Fushë Arrëz

12:07TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
600Lekë

10:00Fushë ArrëzStacioni Fushë Arrëz

12:37TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
600Lekë

10:30Fushë ArrëzStacioni Fushë Arrëz

13:07TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
600Lekë

14:00Fushë ArrëzStacioni Fushë Arrëz

16:37TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
600Lekë

15:20Fushë ArrëzStacioni Fushë Arrëz

17:57TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
600Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00Fushë ArrëzStacioni Fushë Arrëz

09:30DurrësStacioni Durrës

Pavable
600Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 16 minuta
3

09:46DurrësStacioni Durrës

10:15TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

07:00Fushë ArrëzStacioni Fushë Arrëz

09:30DurrësStacioni Durrës

Pavable
600Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 29 minuta
3

09:59DurrësStacioni Durrës

10:34TiranëStacioni Tiranë

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 34 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

07:00Fushë ArrëzStacioni Fushë Arrëz

09:30DurrësStacioni Durrës

Pavable
600Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

10:00DurrësStacioni Durrës

10:38TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
180Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 38 minuta
Çmimi total: 780 Lekë
1

07:00Fushë ArrëzStacioni Fushë Arrëz

09:30DurrësStacioni Durrës

Pavable
600Lekë
2
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 31 minuta
3

10:01DurrësStacioni Durrës

10:57TiranëStacioni Tiranë

Ensilv -Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 57 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

07:00Fushë ArrëzStacioni Fushë Arrëz

09:30DurrësStacioni Durrës

Pavable
600Lekë
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 33 minuta
3

10:03DurrësStacioni Durrës

10:38TiranëStacioni Tiranë

Koha Ekspres
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 38 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

12:00Fushë ArrëzStacioni Fushë Arrëz

14:30DurrësStacioni Durrës

Andi-2011
600Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 15 minuta
3

14:45DurrësStacioni Durrës

15:20TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 20 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

12:00Fushë ArrëzStacioni Fushë Arrëz

14:30DurrësStacioni Durrës

Andi-2011
600Lekë
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 16 minuta
3

14:46DurrësStacioni Durrës

15:15TiranëStacioni Tiranë

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

12:00Fushë ArrëzStacioni Fushë Arrëz

14:30DurrësStacioni Durrës

Andi-2011
600Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 23 minuta
3

14:53DurrësStacioni Durrës

15:28TiranëStacioni Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 28 minuta
1

12:00Fushë ArrëzStacioni Fushë Arrëz

14:30DurrësStacioni Durrës

Andi-2011
600Lekë
2
Ndërrim në: Qani Sh.P.KPritja: 27 minuta
3

14:57DurrësStacioni Durrës

15:32TiranëStacioni Tiranë

Qani Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 32 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

12:00Fushë ArrëzStacioni Fushë Arrëz

14:30DurrësStacioni Durrës

Andi-2011
600Lekë
2
Ndërrim në: ArjaniPritja: 29 minuta
3

14:59DurrësStacioni Durrës

15:25TiranëStacioni Tiranë

Arjani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 25 minuta
Çmimi total: 600 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.