GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fier - Shegan, Shqipëri Gjirokastër, Shqipëri

06:58Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

07:16LushnjeStacioni Lushnje

Niagara-Kr
?Lekë
Ndërrim në: A&R GucajPritja: 20 minuta

07:36LushnjeStacioni Lushnje

09:55GjirokastërStacioni Gjirokastër

A&R Gucaj
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 57 minuta

09:05Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

09:20LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
Ndërrim në: Tirka 2000Pritja: 18 minuta

09:38LushnjeStacioni Lushnje

12:10GjirokastërStacioni Gjirokastër

Tirka 2000
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 5 minuta

10:05Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

10:20LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
Ndërrim në: Tirka 2000Pritja: 18 minuta

10:38LushnjeStacioni Lushnje

13:10GjirokastërStacioni Gjirokastër

Tirka 2000
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 5 minuta

11:05Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

11:20LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
Ndërrim në: Tirka 2000Pritja: 18 minuta

11:38LushnjeStacioni Lushnje

14:10GjirokastërStacioni Gjirokastër

Tirka 2000
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 5 minuta

13:35Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

13:50LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 16 minuta

14:06LushnjeStacioni Lushnje

16:25GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta

13:35Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

13:50LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 16 minuta

14:06LushnjeStacioni Lushnje

16:25GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta

13:36Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

13:54LushnjeStacioni Lushnje

Qani Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 12 minuta

14:06LushnjeStacioni Lushnje

16:25GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 49 minuta

13:36Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

13:54LushnjeStacioni Lushnje

Qani Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 12 minuta

14:06LushnjeStacioni Lushnje

16:25GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 49 minuta

15:33Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

15:51LushnjeStacioni Lushnje

Ledjan
?Lekë
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 17 minuta

16:08LushnjeStacioni Lushnje

18:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 27 minuta

15:40Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

15:55LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 13 minuta

16:08LushnjeStacioni Lushnje

18:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.