GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fier - Shegan, Shqipëri Gjirokastër, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:58Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

07:16LushnjeStacioni Lushnje

Niagara-Kr
?Lekë
2
Ndërrim në: Blenxh.ShPritja: 14 minuta
3

07:30LushnjeStacioni Lushnje

09:49GjirokastërStacioni Gjirokastër

Blenxh.Sh
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 51 minuta
1

08:35Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

08:50LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: A&R GucajPritja: 16 minuta
3

09:06LushnjeStacioni Lushnje

11:25GjirokastërStacioni Gjirokastër

A&R Gucaj
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
1

13:35Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

13:50LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro ShpkPritja: 16 minuta
3

14:06LushnjeStacioni Lushnje

16:25GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro Shpk
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
1

13:36Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

13:54LushnjeStacioni Lushnje

Qani Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro ShpkPritja: 12 minuta
3

14:06LushnjeStacioni Lushnje

16:25GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro Shpk
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 49 minuta
1

15:33Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

15:51LushnjeStacioni Lushnje

Ledjan
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro ShpkPritja: 17 minuta
3

16:08LushnjeStacioni Lushnje

18:27GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro Shpk
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 54 minuta
1

15:40Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

15:55LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro ShpkPritja: 13 minuta
3

16:08LushnjeStacioni Lushnje

18:27GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro Shpk
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 47 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.