GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fier, Shqipëri Elbasan, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:30Sarandë

16:06FierStacioni Fier

17:53ElbasanStacioni Elbasan

A&R Gucaj
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

15:55FierStacioni Fier

16:36LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000
?€
Ndërrim në: A&R GucajPritja: 11 minuta

16:47LushnjeStacioni Lushnje

17:53ElbasanStacioni Elbasan

A&R Gucaj
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.