GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Elbasan, Shqipëri Prizren, Kosovë

15:35ElbasanStacioni Elbasan

16:24TiranëTerminali Lindor

Teuta - 95
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 36 minuta

17:00TiranëTerminali Lindor

20:00PrizrenStacioni Prizren

Kabashi Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~4 orë, 25 minuta

15:37ElbasanStacioni Elbasan

16:26TiranëTerminali Lindor

Eno Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 34 minuta

17:00TiranëTerminali Lindor

20:00PrizrenStacioni Prizren

Kabashi Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~4 orë, 23 minuta

15:45ElbasanStacioni Elbasan

16:34TiranëTerminali Lindor

Tirana Bus
250Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 26 minuta

17:00TiranëTerminali Lindor

20:00PrizrenStacioni Prizren

Kabashi Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~4 orë, 15 minuta

15:54ElbasanStacioni Elbasan

16:43TiranëTerminali Lindor

Green Bus Travel
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 17 minuta

17:00TiranëTerminali Lindor

20:00PrizrenStacioni Prizren

Kabashi Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~4 orë, 6 minuta

18:30ElbasanStacioni Elbasan

19:19TiranëTerminali Lindor

El Alba 2 Sh.P.K
200Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 41 minuta

20:00TiranëTerminali Lindor

23:00PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 30 minuta

18:45ElbasanStacioni Elbasan

19:34TiranëTerminali Lindor

Tirana Bus
250Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 26 minuta

20:00TiranëTerminali Lindor

23:00PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 15 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.