GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Durrës, Shqipëri Zagreb, Kroaci

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00DurrësStacioni Durrës

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 1 orë, 30 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:00ZagrebStacioni Zagreb

Vector Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~20 orë
Çmimi total: 65
1

15:00DurrësStacioni Durrës

20:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Bledi Travel
15€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 30 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:00ZagrebStacioni Zagreb

Vector Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~19 orë
Çmimi total: 50

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.