GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Durrës, Shqipëri Hani Hotit, Shqipëri

1

07:00DurrësStacioni Durrës

07:35TiranëStacioni Tiranë

Lluca
?Lekë
2
Ndërrim në: Iridest Sh.P.KPritja: 25 minuta
3

08:00TiranëStacioni Tiranë

10:33Hani HotitStacioni Hani Hotit

Iridest Sh.P.K
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 33 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

11:00DurrësStacioni Durrës

11:38TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
180Lekë
2
Ndërrim në: Iridest Sh.P.KPritja: 22 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

14:33Hani HotitStacioni Hani Hotit

Iridest Sh.P.K
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 33 minuta
Çmimi total: 280 Lekë
1

11:00DurrësStacioni Durrës

11:35TiranëStacioni Tiranë

Linda 80
?Lekë
2
Ndërrim në: Iridest Sh.P.KPritja: 25 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

14:33Hani HotitStacioni Hani Hotit

Iridest Sh.P.K
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 33 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

11:00DurrësStacioni Durrës

11:38TiranëStacioni Tiranë

Riki Trans
50Lekë
2
Ndërrim në: Iridest Sh.P.KPritja: 22 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

14:33Hani HotitStacioni Hani Hotit

Iridest Sh.P.K
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 33 minuta
Çmimi total: 150 Lekë
1

11:03DurrësStacioni Durrës

11:38TiranëStacioni Tiranë

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Iridest Sh.P.KPritja: 22 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

14:33Hani HotitStacioni Hani Hotit

Iridest Sh.P.K
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 30 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

11:03DurrësStacioni Durrës

11:38TiranëStacioni Tiranë

Star - Trans - Or
?Lekë
2
Ndërrim në: Iridest Sh.P.KPritja: 22 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

14:33Hani HotitStacioni Hani Hotit

Iridest Sh.P.K
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 30 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

11:09DurrësStacioni Durrës

11:30TiranëStacioni Tiranë

Argjiro SH.P.K
?€
2
Ndërrim në: Iridest Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

14:33Hani HotitStacioni Hani Hotit

Iridest Sh.P.K
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 24 minuta
1

11:16DurrësStacioni Durrës

11:45TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Iridest Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

14:33Hani HotitStacioni Hani Hotit

Iridest Sh.P.K
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 17 minuta
Çmimi total: 100 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.