GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Thumanë, Shqipëri Hani Hotit, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:00Tiranë

08:37ThumanëStacioni Thumanë

10:33Hani HotitStacioni Hani Hotit

Iridest Sh.P.K
?Lekë

12:00Tiranë

12:37ThumanëStacioni Thumanë

14:33Hani HotitStacioni Hani Hotit

Iridest Sh.P.K
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:09ThumanëStacioni Thumanë

09:25ShkodërStacioni Shkodër

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Iridest Sh.P.KPritja: 21 minuta
3

09:46ShkodërStacioni Shkodër

10:33Hani HotitStacioni Hani Hotit

Iridest Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 24 minuta
1

12:09ThumanëStacioni Thumanë

13:25ShkodërStacioni Shkodër

Rozafa Ortalet
?Lekë
2
Ndërrim në: Iridest Sh.P.KPritja: 21 minuta
3

13:46ShkodërStacioni Shkodër

14:33Hani HotitStacioni Hani Hotit

Iridest Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 24 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.