GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Durrës, Shqipëri Dobraj, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:30DurrësStacioni Durrës

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: EronaPritja: 40 minuta
3

19:00Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

19:35DobrajStacioni Dobraj

Erona
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.