GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sllatinë, Kosovë Dobraj, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:14SllatinëStacioni Sllatinë

15:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Shpatturs
?€
2
Ndërrim në: EronaPritja: 11 minuta
3

15:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

16:05DobrajStacioni Dobraj

Erona
?€
Kohëzgjatja totale:~51 minuta
1

18:44SllatinëStacioni Sllatinë

18:49Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Edonisi
?€
2
Ndërrim në: EronaPritja: 11 minuta
3

19:00Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

19:35DobrajStacioni Dobraj

Erona
?€
Kohëzgjatja totale:~51 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.