GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Dobraj, Kosovë Sllatinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:30DobrajStacioni Dobraj

10:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Erona
?€
2
Ndërrim në: CaliPritja: 10 minuta
3

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

10:47SllatinëStacioni Sllatinë

Cali
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 17 minuta
1

14:30DobrajStacioni Dobraj

15:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Aferdita
?€
2
Ndërrim në: Meti ToursPritja: 10 minuta
3

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

15:47SllatinëStacioni Sllatinë

Meti Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 17 minuta
1

16:00DobrajStacioni Dobraj

16:50PrishtinëStacioni Prishtinë

Aferdita
?€
2
Ndërrim në: ShpattursPritja: 10 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:17SllatinëStacioni Sllatinë

Shpatturs
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 17 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.