GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Durrës, Shqipëri Çorovodë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:10Tiranë

11:45DurrësStacioni Durrës

15:12ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë

13:00Tiranë

13:35DurrësStacioni Durrës

17:02ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë

14:30Tiranë

15:05DurrësStacioni Durrës

18:32ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë

16:10Tiranë

16:45DurrësStacioni Durrës

20:12ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:05DurrësStacioni Durrës

12:08LushnjeStacioni Lushnje

Tisa Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 40 minuta
3

12:48LushnjeStacioni Lushnje

15:12ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 7 minuta
1

11:05DurrësStacioni Durrës

12:08LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 40 minuta
3

12:48LushnjeStacioni Lushnje

15:12ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 7 minuta
1

11:05DurrësStacioni Durrës

12:08LushnjeStacioni Lushnje

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 40 minuta
3

12:48LushnjeStacioni Lushnje

15:12ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 7 minuta
1

11:05DurrësStacioni Durrës

12:08LushnjeStacioni Lushnje

Trans-Sopoti
?Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 40 minuta
3

12:48LushnjeStacioni Lushnje

15:12ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 7 minuta
1

11:10DurrësStacioni Durrës

12:13LushnjeStacioni Lushnje

Poliçani Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 35 minuta
3

12:48LushnjeStacioni Lushnje

15:12ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 2 minuta
1

11:20DurrësStacioni Durrës

12:23LushnjeStacioni Lushnje

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 25 minuta
3

12:48LushnjeStacioni Lushnje

15:12ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 52 minuta
1

11:29DurrësStacioni Durrës

12:25LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 23 minuta
3

12:48LushnjeStacioni Lushnje

15:12ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 43 minuta
1

13:05DurrësStacioni Durrës

14:08LushnjeStacioni Lushnje

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 30 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

17:02ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 57 minuta
1

13:05DurrësStacioni Durrës

14:08LushnjeStacioni Lushnje

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 30 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

17:02ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 57 minuta
1

13:05DurrësStacioni Durrës

14:08LushnjeStacioni Lushnje

Fjoart Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 30 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

17:02ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 57 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.