GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kashtbardhë, Shqipëri Çorovodë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:10Tiranë

12:58KashtbardhëStacioni Kashtbardhë

15:12ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë

13:00Tiranë

14:48KashtbardhëStacioni Kashtbardhë

17:02ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë

14:30Tiranë

16:18KashtbardhëStacioni Kashtbardhë

18:32ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë

16:10Tiranë

17:58KashtbardhëStacioni Kashtbardhë

20:12ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:41KashtbardhëStacioni Kashtbardhë

15:51LushnjeStacioni Lushnje

Ledjan
?Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 17 minuta
3

16:08LushnjeStacioni Lushnje

18:32ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 51 minuta
1

15:45KashtbardhëStacioni Kashtbardhë

15:55LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 13 minuta
3

16:08LushnjeStacioni Lushnje

18:32ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 47 minuta
1

17:21KashtbardhëStacioni Kashtbardhë

17:31LushnjeStacioni Lushnje

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 17 minuta
3

17:48LushnjeStacioni Lushnje

20:12ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 51 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.