GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkodër, Shqipëri Çorovodë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:30ShkodërStacioni Shkodër

13:25TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
400Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 1 orë, 5 minuta
3

14:30TiranëStacioni Tiranë

18:32ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
150Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 2 minuta
Çmimi total: 550 Lekë
1

11:30ShkodërStacioni Shkodër

13:25TiranëStacioni Tiranë

Rozafa Ortalet
400Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 1 orë, 5 minuta
3

14:30TiranëStacioni Tiranë

18:32ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
150Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 2 minuta
Çmimi total: 550 Lekë
1

12:00ShkodërStacioni Shkodër

13:55TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
400Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 35 minuta
3

14:30TiranëStacioni Tiranë

18:32ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
150Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 32 minuta
Çmimi total: 550 Lekë
1

13:30ShkodërStacioni Shkodër

15:25TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
400Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 45 minuta
3

16:10TiranëStacioni Tiranë

20:12ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
150Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 42 minuta
Çmimi total: 550 Lekë
1

14:00ShkodërStacioni Shkodër

15:55TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
400Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 15 minuta
3

16:10TiranëStacioni Tiranë

20:12ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
150Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 12 minuta
Çmimi total: 550 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.