GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Durrës, Shqipëri Ballsh, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:00Tiranë

13:35DurrësStacioni Durrës

15:57BallshStacioni Ballsh

Ensilv -Bus
?Lekë

14:00Tiranë

14:35DurrësStacioni Durrës

16:57BallshStacioni Ballsh

Ensilv -Bus
?Lekë

15:00Tiranë

15:35DurrësStacioni Durrës

17:57BallshStacioni Ballsh

Ensilv -Bus
?Lekë

16:00Tiranë

16:35DurrësStacioni Durrës

18:57BallshStacioni Ballsh

Ensilv -Bus
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:29DurrësStacioni Durrës

14:25LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 13 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

15:57BallshStacioni Ballsh

Ensilv -Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 28 minuta
1

14:20DurrësStacioni Durrës

15:29LushnjeStacioni Lushnje

Niagara-Kr
?Lekë
2
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 9 minuta
3

15:38LushnjeStacioni Lushnje

16:57BallshStacioni Ballsh

Ensilv -Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 37 minuta
1

14:29DurrësStacioni Durrës

15:25LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 13 minuta
3

15:38LushnjeStacioni Lushnje

16:57BallshStacioni Ballsh

Ensilv -Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 28 minuta
1

15:20DurrësStacioni Durrës

16:23LushnjeStacioni Lushnje

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 15 minuta
3

16:38LushnjeStacioni Lushnje

17:57BallshStacioni Ballsh

Ensilv -Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 37 minuta
1

15:25DurrësStacioni Durrës

16:28LushnjeStacioni Lushnje

Trans-Sopoti
?Lekë
2
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 10 minuta
3

16:38LushnjeStacioni Lushnje

17:57BallshStacioni Ballsh

Ensilv -Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 32 minuta
1

15:29DurrësStacioni Durrës

16:25LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 13 minuta
3

16:38LushnjeStacioni Lushnje

17:57BallshStacioni Ballsh

Ensilv -Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 28 minuta
1

16:29DurrësStacioni Durrës

17:25LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 13 minuta
3

17:38LushnjeStacioni Lushnje

18:57BallshStacioni Ballsh

Ensilv -Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 28 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.