GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gosë, Shqipëri Ballsh, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

16:00Tiranë

17:13GosëStacioni Gosë

18:57BallshStacioni Ballsh

Ensilv -Bus
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:05GosëStacioni Gosë

17:25LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 13 minuta
3

17:38LushnjeStacioni Lushnje

18:57BallshStacioni Ballsh

Ensilv -Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 52 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.