GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Duhël, Kosovë Budva, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:53DuhëlStacioni Duhël

17:35PrizrenStacioni Prizren

Arbëria Turist
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 55 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

00:45BudvaStacioni Budva

Vetoni Tourist
20€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 52 minuta
Çmimi total: 20
1

17:28DuhëlStacioni Duhël

18:10PrizrenStacioni Prizren

Mir Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 20 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

00:45BudvaStacioni Budva

Vetoni Tourist
20€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 17 minuta
Çmimi total: 20
1

20:18DuhëlStacioni Duhël

21:00PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 1 orë, 10 minuta
3

22:10PrizrenStacioni Prizren

04:40BudvaStacioni Budva

Barileva
20€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 22 minuta
Çmimi total: 20
1

20:48DuhëlStacioni Duhël

21:55PrizrenStacioni Prizren

Nt Dardani
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 15 minuta
3

22:10PrizrenStacioni Prizren

04:40BudvaStacioni Budva

Barileva
20€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 52 minuta
Çmimi total: 20

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.