GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Dhërmi, Shqipëri Berat, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:24DhërmiStacioni Dhërmi

13:33LushnjeStacioni Lushnje

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Poliçani TransPritja: 20 minuta
3

13:53LushnjeStacioni Lushnje

14:54BeratStacioni Berat

Poliçani Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 30 minuta
1

11:24DhërmiStacioni Dhërmi

13:33LushnjeStacioni Lushnje

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 22 minuta
3

13:55LushnjeStacioni Lushnje

14:45BeratStacioni Berat

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 21 minuta
1

11:24DhërmiStacioni Dhërmi

13:33LushnjeStacioni Lushnje

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 27 minuta
3

14:00LushnjeStacioni Lushnje

14:53BeratStacioni Berat

Koha Ekspres
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 29 minuta
Çmimi total: 200 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.