GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Berat, Shqipëri Dhërmi, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00BeratStacioni Berat

14:01LushnjeStacioni Lushnje

Star - Trans - Or
200Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 37 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

16:34DhërmiStacioni Dhërmi

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 34 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

13:07BeratStacioni Berat

14:08LushnjeStacioni Lushnje

Shehi Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 30 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

16:34DhërmiStacioni Dhërmi

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 27 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.