GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Delvinë, Shqipëri Berat, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00DelvinëStacioni Delvinë

07:25SarandëStacioni Sarandë

Joni Trans
100Lekë
2
Ndërrim në: Trans DeaPritja: 35 minuta
3

08:00SarandëStacioni Sarandë

12:01BeratStacioni Berat

Trans Dea
1400Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 1 minuta
Çmimi total: 1500 Lekë
1

13:30DelvinëStacioni Delvinë

13:55SarandëStacioni Sarandë

Trans-Sopoti
100Lekë
2
Ndërrim në: NikjorgPritja: 35 minuta
3

14:30SarandëStacioni Sarandë

18:30BeratStacioni Berat

Nikjorg
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë
1

15:00DelvinëStacioni Delvinë

18:29LushnjeStacioni Lushnje

Tisa Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 26 minuta
3

18:55LushnjeStacioni Lushnje

19:45BeratStacioni Berat

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 45 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.