GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Deçan, Kosovë Suharekë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:05DeçanStacioni Deçan

08:22PrizrenStacioni Prizren

Monika
4€
2
Ndërrim në: XhatiPritja: 18 minuta
3

08:40PrizrenStacioni Prizren

09:05SuharekëStacioni Suharekë

Xhati
1.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë
Çmimi total: 5.5
1

08:20DeçanStacioni Deçan

09:37PrizrenStacioni Prizren

Gramozi
?€
2
Ndërrim në: LoniPritja: 13 minuta
3

09:50PrizrenStacioni Prizren

10:15SuharekëStacioni Suharekë

Loni
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
Çmimi total: 1.5
1

10:50DeçanStacioni Deçan

12:07PrizrenStacioni Prizren

Monika
4€
2
Ndërrim në: ShpejtimiPritja: 13 minuta
3

12:20PrizrenStacioni Prizren

12:45SuharekëStacioni Suharekë

Shpejtimi
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
Çmimi total: 5.5
1

13:35DeçanStacioni Deçan

14:52PrizrenStacioni Prizren

Xeni Tours
4€
2
Ndërrim në: XhatiPritja: 13 minuta
3

15:05PrizrenStacioni Prizren

15:30SuharekëStacioni Suharekë

Xhati
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
Çmimi total: 5.5
1

15:05DeçanStacioni Deçan

16:22PrizrenStacioni Prizren

Monika
4€
2
Ndërrim në: Bledi ReisenPritja: 18 minuta
3

16:40PrizrenStacioni Prizren

17:05SuharekëStacioni Suharekë

Bledi Reisen
1.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë
Çmimi total: 5.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.