GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Suharekë, Kosovë Deçan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:00SuharekëStacioni Suharekë

09:25PrizrenStacioni Prizren

Dardani
1.5€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 15 minuta
3

09:40PrizrenStacioni Prizren

10:57DeçanStacioni Deçan

Monika
4€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 57 minuta
Çmimi total: 5.5
1

09:58SuharekëStacioni Suharekë

10:30PrizrenStacioni Prizren

Bashkimi Reisen
?€
2
Ndërrim në: Xeni ToursPritja: 10 minuta
3

10:40PrizrenStacioni Prizren

11:57DeçanStacioni Deçan

Xeni Tours
4€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
Çmimi total: 4
1

10:05SuharekëStacioni Suharekë

10:30PrizrenStacioni Prizren

Shpejtimi
1.5€
2
Ndërrim në: Xeni ToursPritja: 10 minuta
3

10:40PrizrenStacioni Prizren

11:57DeçanStacioni Deçan

Xeni Tours
4€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 52 minuta
Çmimi total: 5.5
1

10:18SuharekëStacioni Suharekë

10:50PrizrenStacioni Prizren

Fidani Turs
?€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 10 minuta
3

11:00PrizrenStacioni Prizren

12:17DeçanStacioni Deçan

Gramozi
4€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
Çmimi total: 4
1

10:20SuharekëStacioni Suharekë

10:45PrizrenStacioni Prizren

Jeta
1.5€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 15 minuta
3

11:00PrizrenStacioni Prizren

12:17DeçanStacioni Deçan

Gramozi
4€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 57 minuta
Çmimi total: 5.5
1

12:58SuharekëStacioni Suharekë

13:30PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
?€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 10 minuta
3

13:40PrizrenStacioni Prizren

14:57DeçanStacioni Deçan

Monika
4€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
Çmimi total: 4
1

13:02SuharekëStacioni Suharekë

13:27PrizrenStacioni Prizren

Rudi
?€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 13 minuta
3

13:40PrizrenStacioni Prizren

14:57DeçanStacioni Deçan

Monika
4€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
Çmimi total: 4
1

13:05SuharekëStacioni Suharekë

13:30PrizrenStacioni Prizren

Dardani
1.5€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 10 minuta
3

13:40PrizrenStacioni Prizren

14:57DeçanStacioni Deçan

Monika
4€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 52 minuta
Çmimi total: 5.5
1

14:03SuharekëStacioni Suharekë

14:35PrizrenStacioni Prizren

Erza
?€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 10 minuta
3

14:45PrizrenStacioni Prizren

16:02DeçanStacioni Deçan

Halimaj
4€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
Çmimi total: 4
1

14:05SuharekëStacioni Suharekë

14:30PrizrenStacioni Prizren

Besi Tours
1.5€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 15 minuta
3

14:45PrizrenStacioni Prizren

16:02DeçanStacioni Deçan

Halimaj
4€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 57 minuta
Çmimi total: 5.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.