GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Deçan, Kosovë Lipjan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:35DeçanStacioni Deçan

13:29PrishtinëStacioni Prishtinë

Kujtimi Bus
5€

Informata

2
Ndërrim në: Lipjan Sh.P.KPritja: 16 minuta
3

13:45PrishtinëStacioni Prishtinë

14:03LipjanStacioni Lipjan

Lipjan Sh.P.K
0.7€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 28 minuta
Çmimi total: 5.7
1

16:30DeçanStacioni Deçan

18:24PrishtinëStacioni Prishtinë

Omega T.
5€

Informata

2
Ndërrim në: Titi TursPritja: 11 minuta
3

18:35PrishtinëStacioni Prishtinë

18:46LipjanStacioni Lipjan

Titi Turs
0.7€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 16 minuta
Çmimi total: 5.7

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.