GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Çagllavicë, Kosovë Prizren, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:50Prishtinë

07:00ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

08:35PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
?€

07:50Prishtinë

08:00ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

09:35PrizrenStacioni Prizren

Didi
?€

08:20Prishtinë

08:30ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

10:05PrizrenStacioni Prizren

Drini Reisen
?€

08:45Prishtinë

08:55ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

10:30PrizrenStacioni Prizren

Bashkimi Reisen
?€

09:05Prishtinë

09:15ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

10:50PrizrenStacioni Prizren

Fidani Turs
?€

09:30Prishtinë

09:40ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

11:15PrizrenStacioni Prizren

Zhur Tours
?€

09:55Prishtinë

10:05ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

11:40PrizrenStacioni Prizren

Mir Turs
?€

11:00Prishtinë

11:10ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

12:45PrizrenStacioni Prizren

Erlines
5€

11:20Prishtinë

11:30ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

13:05PrizrenStacioni Prizren

Sharri
?€

11:45Prishtinë

11:55ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

13:30PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.