GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Bruksel, Belgjikë Durrës, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00BrukselStacioni Bruksel

06:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Meti Comerc
100€
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 4 orë, 1 minuta
3

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:30DurrësStacioni Durrës

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~33 orë, 30 minuta
Çmimi total: 115
1

07:00BrukselStacioni Bruksel

06:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Meti Comerc
100€
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 6 orë, 1 minuta
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30DurrësStacioni Durrës

Shpresa - AL SH.P.K
15€
Kohëzgjatja totale:~35 orë, 30 minuta
Çmimi total: 115
1

07:00BrukselStacioni Bruksel

06:59PrizrenStacioni Prizren

Meti Comerc
100€
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 46 minuta
3

07:45PrizrenStacioni Prizren

11:45DurrësStacioni Durrës

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~28 orë, 45 minuta
Çmimi total: 115
1

07:00BrukselStacioni Bruksel

06:59PrizrenStacioni Prizren

Meti Comerc
100€
2
Ndërrim në: Gashi TravelPritja: 1 orë, 1 minuta
3

08:00PrizrenStacioni Prizren

12:00DurrësStacioni Durrës

Gashi Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~29 orë
Çmimi total: 115
1

07:00BrukselStacioni Bruksel

06:59PrizrenStacioni Prizren

Meti Comerc
100€
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 5 orë, 31 minuta
3

12:30PrizrenStacioni Prizren

16:30DurrësStacioni Durrës

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~33 orë, 30 minuta
Çmimi total: 115

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.