GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Breshë, Itali Prishtinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:20BreshëStacioni Breshë

07:59TiranëStacioni Tiranë

AMR Travel
70€

Informata

2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 1 orë, 1 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 40 minuta
Çmimi total: 85
1

12:20BreshëStacioni Breshë

07:59TiranëStacioni Tiranë

AMR Travel
70€

Informata

2
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 1 orë, 1 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Albani Tours
10€
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 40 minuta
Çmimi total: 80
1

12:20BreshëStacioni Breshë

07:59TiranëStacioni Tiranë

AMR Travel
70€

Informata

2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 2 orë, 1 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 40 minuta
Çmimi total: 85
1

12:20BreshëStacioni Breshë

07:59TiranëStacioni Tiranë

AMR Travel
70€

Informata

2
Ndërrim në: Kei-ReisenPritja: 4 orë, 1 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Kei-Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~28 orë, 40 minuta
Çmimi total: 85

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.