GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Bishqethëm, Shqipëri Elbasan, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:30Gjirokastër

13:33BishqethëmStacioni Bishqethëm

14:55ElbasanStacioni Elbasan

A&R Gucaj
?Lekë

13:20Vlorë

14:24BishqethëmStacioni Bishqethëm

15:46ElbasanStacioni Elbasan

16:10Librazhd

Haka Travel
?Lekë

11:35Sarandë

14:36BishqethëmStacioni Bishqethëm

15:58ElbasanStacioni Elbasan

A&R Gucaj
?Lekë

13:30Sarandë

16:31BishqethëmStacioni Bishqethëm

17:53ElbasanStacioni Elbasan

A&R Gucaj
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:17BishqethëmStacioni Bishqethëm

13:33LushnjeStacioni Lushnje

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: A&R GucajPritja: 16 minuta
3

13:49LushnjeStacioni Lushnje

14:55ElbasanStacioni Elbasan

A&R Gucaj
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
1

13:48BishqethëmStacioni Bishqethëm

14:04LushnjeStacioni Lushnje

Trans Dea
?Lekë
2
Ndërrim në: Llixha 2001Pritja: 11 minuta
3

14:15LushnjeStacioni Lushnje

15:21ElbasanStacioni Elbasan

Llixha 2001
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta
1

13:48BishqethëmStacioni Bishqethëm

14:04LushnjeStacioni Lushnje

Sharka Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Llixha 2001Pritja: 11 minuta
3

14:15LushnjeStacioni Lushnje

15:21ElbasanStacioni Elbasan

Llixha 2001
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta
1

14:04BishqethëmStacioni Bishqethëm

14:20LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Dumreja 2Pritja: 10 minuta
3

14:30LushnjeStacioni Lushnje

15:36ElbasanStacioni Elbasan

Dumreja 2
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta
1

14:04BishqethëmStacioni Bishqethëm

14:20LushnjeStacioni Lushnje

Transudhetare
?Lekë
2
Ndërrim në: Dumreja 2Pritja: 10 minuta
3

14:30LushnjeStacioni Lushnje

15:36ElbasanStacioni Elbasan

Dumreja 2
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta
1

14:24BishqethëmStacioni Bishqethëm

14:40LushnjeStacioni Lushnje

Haka Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: A&R GucajPritja: 12 minuta
3

14:52LushnjeStacioni Lushnje

15:58ElbasanStacioni Elbasan

A&R Gucaj
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 34 minuta
1

14:25BishqethëmStacioni Bishqethëm

14:41LushnjeStacioni Lushnje

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: A&R GucajPritja: 11 minuta
3

14:52LushnjeStacioni Lushnje

15:58ElbasanStacioni Elbasan

A&R Gucaj
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta
1

15:04BishqethëmStacioni Bishqethëm

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Llixha 2001Pritja: 10 minuta
3

15:30LushnjeStacioni Lushnje

16:36ElbasanStacioni Elbasan

Llixha 2001
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta
1

15:04BishqethëmStacioni Bishqethëm

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Transudhetare
?Lekë
2
Ndërrim në: Llixha 2001Pritja: 10 minuta
3

15:30LushnjeStacioni Lushnje

16:36ElbasanStacioni Elbasan

Llixha 2001
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.