GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Bibaj, Kosovë Tiranë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:02BibajStacioni Bibaj

15:09FerizajStacioni Ferizaj

Arbeni Tours
0.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 51 minuta
3

16:00FerizajStacioni Ferizaj

21:00TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 58 minuta
Çmimi total: 15
1

15:15BibajStacioni Bibaj

15:21FerizajStacioni Ferizaj

N.T.Albana Zllatar
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 39 minuta
3

16:00FerizajStacioni Ferizaj

21:00TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 45 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.