GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Bibaj, Kosovë Gjilan, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

09:00Ferizaj

09:07BibajStacioni Bibaj

09:49GjilanStacioni Gjilan

Xeni Trans
2€

09:20Ferizaj

09:27BibajStacioni Bibaj

10:09GjilanStacioni Gjilan

Jehona
2€

10:40Ferizaj

10:47BibajStacioni Bibaj

11:29GjilanStacioni Gjilan

Dritoni-Reisen
2€

11:20Ferizaj

11:27BibajStacioni Bibaj

12:09GjilanStacioni Gjilan

Mimoza 93
?€

11:40Ferizaj

11:47BibajStacioni Bibaj

12:29GjilanStacioni Gjilan

Dritoni-Reisen
2€

12:00Ferizaj

12:07BibajStacioni Bibaj

12:49GjilanStacioni Gjilan

Xeni Trans
2€

12:40Ferizaj

12:47BibajStacioni Bibaj

13:29GjilanStacioni Gjilan

Arbeni Tours
2€

13:00Ferizaj

13:05BibajStacioni Bibaj

14:10GjilanStacioni Gjilan

Endriti Sh.P.K
2€

13:20Ferizaj

13:27BibajStacioni Bibaj

14:09GjilanStacioni Gjilan

Meti T
2€

13:40Ferizaj

13:47BibajStacioni Bibaj

14:29GjilanStacioni Gjilan

Jehona
2€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.