GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Bibaj, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00TiranëStacioni Tiranë

12:00FerizajStacioni Ferizaj

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: Elita ToursPritja: 15 minuta
3

12:15FerizajStacioni Ferizaj

12:21BibajStacioni Bibaj

Elita Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 21 minuta
Çmimi total: 15
1

07:00TiranëStacioni Tiranë

12:00FerizajStacioni Ferizaj

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: N.T.Albana ZllatarPritja: 30 minuta
3

12:30FerizajStacioni Ferizaj

12:36BibajStacioni Bibaj

N.T.Albana Zllatar
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 36 minuta
Çmimi total: 15
1

07:00TiranëStacioni Tiranë

12:00FerizajStacioni Ferizaj

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: N.T.Albana ZllatarPritja: 30 minuta
3

12:30FerizajStacioni Ferizaj

12:36BibajStacioni Bibaj

N.T.Albana Zllatar
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 36 minuta
Çmimi total: 15
1

07:00TiranëStacioni Tiranë

12:00FerizajStacioni Ferizaj

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 40 minuta
3

12:40FerizajStacioni Ferizaj

12:47BibajStacioni Bibaj

Arbeni Tours
0.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 47 minuta
Çmimi total: 15
1

07:00TiranëStacioni Tiranë

12:00FerizajStacioni Ferizaj

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 1 orë
3

13:00FerizajStacioni Ferizaj

13:05BibajStacioni Bibaj

Endriti Sh.P.K
0.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 5 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.